Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Alt sortiment
Brand: MILOLA
Cod produs: 8437017380115
Model: SKU CT50
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Există povești de dragoste pline de magie.
Portocală, migdală și cardamom: o uniune cerească, menită să trăiască într-o lună de miere fără sfârșit. Elegantă, delicată, sănătoasă.
Se consumă ca atare, ca gustare sau alături de băutura preferată. Perfect pentru orice moment al zilei.
Alergeni: ou și migdale.
Depozitare: A se păstra într-un loc uscat, la temperatura camerei. După deschidere, a se păstra închis ermetic într-un loc uscat.
| Valori nutriționale | Cantitate |
|---|---|
| Energie | 481 kcal / 2016 kJ |
| Grăsimi | 22 g |
| din care acizi grași saturați | 19 g |
| Glucide | 63 g |
| din care zaharuri | 24 g |
| Proteine | 5,9 g |
| Fibre | 3,8 g |
| Sare | 0,8 g |
Amestec de făinuri Milola (făină de orez superfină, amidon de cartof, făină de orez integral, făină integrală de hrișcă, amidon de tapioca, făină integrală de mei, făină integrală de sorg, făină integrală de teff), ulei de cocos, zahăr integral din trestie, ou, migdale (9,9%), lapte de orez, coajă de portocală (2,5%), oțet de mere, sare, bicarbonat de sodiu, praf de copt, fibre de psyllium, cardamom (0,07%), gumă xantan, extract de vanilie, vitamina C.
Spania
50 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Milola |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Arome | Portocale |
| Gramaj | 50 g |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
Produsele fără organisme modificate genetic (GMO) nu conțin ingrediente derivate din plante sau animale ale căror ADN a fost modificat. Sunt apreciate de consumatorii care caută alimente mai “naturale” și sustenabile. |
|
Aceste produse nu includ ulei de palmier, un ingredient controversat din cauza impactului său asupra mediului. Sunt promovate ca alternative sustenabile și ecologice. |
|
Produsele vegetariene nu conțin carne, dar pot include alte produse de origine animală, cum ar fi laptele sau ouăle. Sunt o alegere populară pentru cei care evită consumul de carne. |
|
| Cod produs | 8437017380115 |
| Tip produs | Aliment |