Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Beneficiezi de 20% reducere la al doilea produs din lista selectata
Reducerea se aplica produsului cu pretul cel mai mic
Brand: DR. SCHAR
Cod produs: 8008698041369
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Descoperiți Wild Biscuits, biscuiții în formă de animale cu un delicios gust de vanilie. Special creați pentru copii și ambalați în porții convenabile pentru momentele de pe drum. Transformați gustările în aventuri cu Wild Biscuits, unde formele amuzante și gustul încântător se întâlnesc pentru a bucura micuții.
Beneficii:
Delicios și Nutritiv: Aroma intensă de vanilie oferă o experiență gustativă pe care copiii o vor adora.
Forme Amuzante: Biscuiții în formă de animale adaugă un element de distracție la fiecare gustare.
Convenabil: Ambalate în porții individuale, perfecte pentru gustări rapide în deplasare.
Adaptate pentru Copii: Ideali pentru a fi împărțiti în pauzele de la școală, excursii sau după-amiezile petrecute acasă.
Atentionari!
Potriviti pentru copii mai mari de 3 ani!
Cand hraniti copiii, asigurati-va ca acestia stau in sezut si sunt supravegheati in timp ce mananca.
A se pastra la loc uscat si racoros, ferit de razele soarelui.
Produs in Italia pentru Dr. Schar AG.
Informatii nutritionale:
| Valoare energetică | 1923 kJ / 458 kcal |
| Lipide | 18 g |
| - din care saturate | 8.1 g |
| Carbohidrați | 68 g |
| - din care dizaharide | 13 g |
| Fibre | 5.8 g |
| Proteine | 3.3 g |
| Sare | 0.41 g |
| Greutate netă | 115 g |
Ingrediente:
Amidon din porumb, faina de orez, ulei de palmier, zahar din trestie de zahar, amidon modificat de porumb, oua, fibre solubile de porumb, lapte praf degresat fara lactoza,miere, arome naturale, agenti de crestere:bicarbonat de amoniu, bicarbonat de sodiu, sare. Poate conține urme de soia. Nu contine: Gluten | Grau.
Prezentare:
115 g.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Dr. Schar |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
Produsele fără lactoză sunt lipsite de zahărul natural din lapte, fiind potrivite pentru persoanele cu intoleranță la lactoză. Oferă opțiuni lactate care nu provoacă disconfort digestiv. |
|
| Cod produs | 8008698041369 |
| Tip produs | Aliment |