Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Biscuiti bogati in fibre, fara gluten si zahar adaugat - Ideali pentru o alimentatie sanatoasa
Fara gluten, lactoza, soia, conservanti sau ulei de palmier, din culturi nemodificate genetic.
Atenție: consumul excesiv poate cauza efecte laxative.
Pastrați la loc uscat și racoros pentru a-și păstra prospețimea.
| Valoare Energetica | 2033 kj / 486 kcal |
| Grasimi | 22g (din care acizi grasi saturati: 2.5g) |
| Glucide | 62g (din care zaharuri: 1.7g) |
| Fibre | 8.4g |
| Proteine | 5g |
| Sare | 0.02g |
| Sodiu | 0.17g |
Ingrediente:
Ulei de floarea soarelui, amidon de porumb, faină de orez, indulcitor: maltitol, făină de porumb, umectant: sirop de sorbitol, inulină, faina de hrisca, fibre de orez, faina de lupin, fibre vegetale, oua intregi, emulsificator: mono si digliceride ale acizilor grasi, agent de crestere (fosfat disodic, carbonat acid de sodiu), arome.
Produs in Italia
Prezentare:
250 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Nutrisi |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8008696013733 |
| Tip produs | Aliment |