Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Brand: BIAGLUT
Cod produs: 383
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
BiAglut Biscuiti intregi fara gluten cu faina de orez, 200 g sunt biscuiti crocanti si gustosi, special formulati pentru persoanele cu intoleranta la gluten
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1946 kJ / 463 kcal |
| Grasimi | 17 g |
| din care acizi grasi saturati | 9 g |
| Glucide | 73 g |
| din care zaharuri | 26 g |
| Fibre | 2.2 g |
| Proteine | 3.9 g |
| Sare | 0.57 g |
Amidon de grâu deglutinat•, zahar, LAPTE integral (13%), făină de orez (11%), unt (lapte), unt (LAPTE), OUA, margarină (Uleiuri și grăsimi vegetale (palmier și floarea soarelui),emulsificatori: mono- și digliceride ale acizilor grași, sare. corector de aciditate: acid citric).LAPTE praf (3%), sirop de Glucoză, agent de îngroșare: gumă de guar: Fibre vegetale. Agenți de afânare: difosat disodic. Carbonat de sodiu: arome. Pentru alergeni, consultați ingrediente cu litere MARI. PRODUSUL POATE CONȚINE URME DE : NUCI, semințe de SUSAN, SULFITI.
Italia
200 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Biaglut |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vivo Constanta, Pitesti |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
| Cod produs | 383 |
| Tip produs | Aliment |