Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Biscuiti Biscotti fara gluten si fara lactoza (≤0,01g/100g), fara soia, fara conservanti, fara ulei de palmier, din culturi nemodificate genetic.
Pastrați la loc uscat și racoros pentru a-și păstra prospețimea.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetica | 1955KJ / 467Kcal |
| Grasimi | 17.7g (din care acizi grasi saturati: 8g) |
| Glucide | 72.6g (din care zaharuri: 23.4g) |
| Fibre | 2.6g |
| Proteine | 4.4g |
| Sare | 0.2g |
Ingrediente:
Amidon de porumb, zahar, ulei din seminte de floarea soarelui, faina de porumb, oua întregi pasteurizate, faina de orez, proteine lupin, glucoza, zahar brun 2,4%, agent de afanare (disodic difosfat, bicarbonate de sodiu), emulgator: E471, agent de ingrosare: faina de guar, arome.
Produs in Italia
Prezentare:
400 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Nutrifree |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8008696028713 |
| Tip produs | Aliment |