Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Beneficiezi de 50% reducere la al doilea produs din lista selectata
Reducerea se aplica produsului cu pretul cel mai mic
Brand: BAUCKHOF
Cod produs: 4015637826035
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Făină de ovăz organică Bauckhof conține toate componentele cerealelor integrale și este certificată fără gluten. Ovăzul este in mod natural fără gluten.Toate făinurile speciale Bauckhof sunt certificate de Societatea bolii celiace. Cu fiecare pungă de făină de ovăz organică Bauckhof vă asigurați că tot mai mult teren este cultivat organic și salvat de pesticide.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetică | 1560Kj/370 kcal |
| Grăsimi | 6.7 g |
| din care acizi grași saturați | 1,1 g |
| Glucide | 60 g |
| din care zaharuri | 0,8 g |
| Fibre | 9,7 g |
| Proteine | 13 g |
| Sare | 0,01 g |
Ingrediente:
faina de ovaz*. *Ingrediente provenite din agricultura ecologica. Poate contine urme de nuci, lupin si susan.
Tara de origine:
Germania
Prezentare:
350 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Bauckhof |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 4015637826035 |
| Tip produs | Aliment |