Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Mix Eco fără gluten pentru Falafel Amisa este o combinație generoasă de proteine și fibre care va rezulta într-un preparat delicios de falafel cu un gust ușor picant. Acest mix pentru falafel fără gluten este perfect pentru cei care caută opțiuni alimentare sănătoase și gustoase, fiind potrivit și pentru dietele fără gluten.
| Valori Nutriționale per 100g | Valoare |
|---|---|
| Energie | 1380 kJ / 328 kcal |
| Grăsimi | 5.8 g |
| din care saturate | 0.9 g |
| Carbohidrați | 40.0 g |
| din care zaharuri | 2.4 g |
| Fibre | 17.9 g |
| Proteine | 20.1 g |
| Sare | 3.9 g |
Mâncare de năut*, făină de năut*, ceapă*, sare, amidon din cartofi*, praz*, morcovi*, turmeric*, piper*, nucșoară*, leuștean*, chimion*, pătrunjel*, coriandru*, usturoi*, extract de drojdie. *ingrediente din agricultura ecologică
180 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Bio Holistic |
| Stoc | Indisponibil |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Pitesti |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Cod produs | 066 |
| Tip produs | Aliment |