Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: DALLA COSTA
Cod produs: 8016419158005
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Paste din gris de grau dur cu oua si spanac.
Se adauga in apa clocotita si se fierb 5-6 minute.
Poate contine urme de soia si mustar.
| Valori nutritionale medii | per 100 g |
|---|---|
| Valoare Energetică | 1544 kJ / 365 kcal |
| Grăsimi | 3.4 g |
| Grăsimi Saturate | 1 g |
| Carbohidrați | 68 g |
| Zahăr | 3 g |
| Fibre | 3 g |
| Proteine | 14 g |
| Sare | 0.08 g |
gris din GRAU dur, OUA 19.36%, spanac deshidratat 3%.
Italia
250 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Paste |
| Brand | Dalla Costa |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Ou si Spanac |
| Cod produs | 8016419158005 |
| Tip produs | Aliment |