Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SOLARIS
Cod produs: 5941828025866
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Are un conținut ridicat de arahide, 90%, și conținut scăzut de zahăr.
Cremos, dulce și puțin sărat, o combinație perfectă de gusturi și arome.
Mod de utilizare:
Această cremă poate fi consumată atât ca atare cat si folosită în diverse deserturi.
Alergeni:
Arahide.
Tara de provenienta:
origine arahide Argentina
| Valori Medii Nutriționale per 100 g | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetică | 2605 kJ / 627 kcal |
| Grăsimi | 47.5 g |
| din care acizi grași saturați | 6.8 g |
| Glucide | 26 g |
| din care zaharuri | 10.6 g |
| Proteine | 25 g |
| Sare | 0.7 g |
Ingrediente:
90% arahide coapte, zahăr brun, unt de shea nehidrogenat, ulei de rapiță, sare de mare, lecitină de floarea-soarelui, antioxidant: extract de rozmarin și ceai verde.
Prezentare:
200 g.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Unturi si creme tartinabile |
| Brand | Solaris |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Plaza Romania, Ploiesti |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 5941828025866 |
| Tip produs | Aliment |