Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detalii
Imagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: MIMINU
Cod produs: 6426972008266
Tip: Puericultura mare
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Setul MimiNu de 3 piese adaugă căldură și veselie oricărei camere pentru copil. Acest set adorabil include o husă pentru pilota, o aparatoare laterală pentru patut cu husă din bumbac și o husă pentru perna, perfecte pentru patut sau carucior. Dimensiunile sunt optimizate pentru confort: husa pentru pilota are 135 x 100 cm, aparatoarea laterală măsoară 180 x 30 cm (acoperind jumătate din lungimea unui patut de 120x60 cm), iar husa pentru perna are dimensiunile 40 x 60 cm.
Caracteristici:
Materiale extrem de moi și plăcute la atingere, dar și durabile în utilizare.
Umplutura aparatoarei laterale este din poliester siliconic antialergic.
Material: Bumbac 100%.
Potrivit pentru colectia Sweet Deer Mint.
Compatibil cu setul de pilota și perna pentru patut, cod 5907803146391, și cearceaf, cod 6426972006613.
Materialele sunt hipoalergenice, testate conform standardului Oeko-Tex 100.
Produsele MimiNu sunt realizate manual în Polonia.
Atenție: Asigurați-vă că respectați instrucțiunile de îngrijire și utilizare ale produsului.
Specificații:
Greutate: Variază în funcție de dimensiuni.
Dimensiuni husă pentru pilota: 135 x 100 cm.
Dimensiuni aparatoare laterală: 180 x 30 cm.
Dimensiuni husă pentru perna: 40 x 60 cm.
Umplutură antialergică: Poliester siliconic.
Producător: MimiNu.
Produsele MimiNu - Design și calitate din Polonia.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Lenjerii de patut |
| Brand | Miminu |
| Stoc | În stoc |
| Dimensiune fata de perna | 40x60 cm |
| Dimensiune pilota | 135x100 cm |
| Dimensiuni aparatori patut | 180x30 cm |
| Gen | Fete |
| Material | Bumbac |
| Numar piese | 3 piese |
| Cod produs | 6426972008266 |
| Tip produs | Puericultura mare |