Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detalii
Imagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Culori Disponibile
Alte Imprimeuri
Brand: FIC BABY
Cod produs: 5942673610016
Tip: Produs textil
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Lenjeria pentru pătuț este realizată din bumbac 100%, moale, dens și foarte plăcut la atingere, oferind un mediu confortabil pentru somnul bebelușului încă din primele zile de viață.
100% bumbac
Stelute Bleu
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Lenjerii de patut |
| Brand | Fic Baby |
| Stoc | Indisponibil |
| Rating | 5 |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produs in Romania |
| Culoare | Alb, Bleu |
| Dimensiune cearceaf | 120x60 cm |
| Dimensiune fata de perna | 40x50 cm |
| Dimensiune pilota | 100x80 cm |
| Gen | Baieti |
| Material | Bumbac |
| Numar piese | 3 piese |
| Cod produs | 5942673610016 |
| Tip produs | Produs textil |