Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detalii
Imagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: MIMINU
Gama: Royal
Cod produs: 6426972010795
Tip: Produs textil
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Lenjeria de pat este extrem de subtila si eleganta, realizata manual cu mare grija.
Set lenjerie de patut, cu 5 elemente 135x100 cm din colectia Royal, cu volanase
Un set cu adevarat regal de lenjerie de patut din bumbac, pentru copii si bebelusi.
In jurul fetei de perna, pe partea din fata a husei de pilota si in partea de sus a aparatoarei pentru patut, exista volanuri decorative care adauga farmec lenjeriei de pat simple si netede.
Instrucțiuni și Îngrijire:
Ingrijire - se spala la masina la 30°C, centrifuga la viteza maxima 800
Material:
100% bumbac.
Umplutura antialergica - insert 100% poliester siliconat.
Toate materialele sunt hypoalergenice, fiind testate conform Oeko-Tex Standard 100.
Produsele MimiNu sunt produse manual in Polonia.
120x60 cm
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Lenjerii de patut |
| Brand | Miminu |
| Gama | Royal |
| Stoc | În stoc |
| Certificari | OEKO-TEX |
| Culoare | Beige |
| Dimensiune cearceaf | 120x60 cm |
| Dimensiune fata de perna | 40x60 cm |
| Dimensiune pilota | 135x100 cm |
| Gen | Unisex, Fete, Baieti |
| Material | Bumbac |
| Numar piese | 5 piese |
| Cod produs | 6426972010795 |
| Tip produs | Produs textil |
Certificarea OEKO-TEX® apare ca un reper global pentru siguranța, sustenabilitatea și responsabilitatea socială a materialelor textile și a produselor din piele, oferind consumatorilor garanția că achizițiile lor sunt în concordanță cu aceste valori esențiale.