Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detalii
Imagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: MIMINU
Gama: Royal
Cod produs: 6426972014748
Tip: Produs textil
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Un set cu adevarat regal de lenjerie de pat din bumbac pentru copii si bebelusi.
Lenjeria de pat este extrem eleganta, realizata manual cu mare grija.
Fata de perna, husa de pilota si aparatorile de patut au un volanas minunat, scotandu-le din tiparul lenjeriilor obisnuite.
In jurul fetei de perna, pe partea din fata a husei de pilota si in partea de sus a aparatoarei exista volanase decorative care adauga farmec lenjeriei de pat simple si netede.
Inchidere cu fermoar.
Culorile discrete vor face ca lenjeria de pat sa se potriveasca perfect in cel mai sofisticat decor al unei camere pentru copii, completandu-l.
Toata lumea, chiar si cei mai pretentiosi parinti, vor fi incantati de calitatea tesaturii si a lenjeriei de pat.
Moliciunea exceptionala a bumbacului favorizeaza relaxarea si face somnul copilului mai placut.
Un set de lenjerie de pat pentru un patut din material de bumbac, produs in fabrici poloneze.
Acesta va completa perfect interiorul camerei unui copil.
Tesatura naturala din bumbac 100% produsa in Polonia, care nu provoaca iritatii sau alergii.
Extrem de moale si placut la atingere si, in acelasi timp, durabil la utilizare.
Culoare: Powder Pink.
Ingrijire - se spala la masina la 30°C, centrifuga la max. 800.
Bumbac 100%
Husa: bumbac 100%.
Umplutura antialergica - insert 100% poliester siliconat.
Toate materialele sunt hypoalergenice, fiind testate conform Oeko-Tex Standard 100.
Siguranta si calitatea garantata a produsului, mentinând aprobarile si certificatele corespunzatoare.
Husa pentru pilota cu fermoar securizat: 135 x 100 cm
Fata de perna cu fermoar securizat: 40 x 60 cm
2 aparatori laterale patut: 180 x 30 cm fiecare (acopera intreaga lungime a unui patut de dimensiunea 120 x 60 cm)
Aparatori laterale din bumbac fata-verso pentru patut.
Il vor proteja pe micutul tau de lovire sau suflare de aer, ii vor asigura siguranta si un somn bun.
Aparatorile laterale se leaga cu funde decorative si permit o protectie precisa a barelor patutului si crearea unei compozitii perfecte pentru copil.
Polonia
120x60 cm
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Lenjerii de patut |
| Brand | Miminu |
| Gama | Royal |
| Stoc | În stoc |
| Certificari | OEKO-TEX |
| Culoare | Roz |
| Dimensiune cearceaf | 120x60 cm |
| Dimensiune fata de perna | 40x60 cm |
| Dimensiune pilota | 135x100 cm |
| Dimensiuni aparatori patut | 180x30 cm |
| Gen | Fete |
| Material | Bumbac |
| Numar piese | 5 piese |
| Cod produs | 6426972014748 |
| Tip produs | Produs textil |
Certificarea OEKO-TEX® apare ca un reper global pentru siguranța, sustenabilitatea și responsabilitatea socială a materialelor textile și a produselor din piele, oferind consumatorilor garanția că achizițiile lor sunt în concordanță cu aceste valori esențiale.