Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: BIO PLANET
Cod produs: 5907738155819
Tip: Aliment bio
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Fusilli din secara integrala bio, 400 g, Bio Planet sunt paste ecologice realizate exclusiv din faina integrala de secara tip 1850, oferind o alternativa sanatoasa la pastele clasice din grau alb.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Energie | 1430 kJ / 340 kcal |
| Grasimi | 1.1 g |
| din care saturate | 0.3 g |
| Carbohidrati | 70 g |
| din care zaharuri | 8.2 g |
| Fibre | 12 g |
| Proteine | 6.8 g |
| Sare | 0 g |
faina integrala de SECARA tip 1850*.
Polonia
400 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Paste |
| Brand | Bio Planet |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Rebreanu, Vitan, Vivo Constanta, Plaza Romania |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 5907738155819 |
| Tip produs | Aliment bio |