Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PHARCO
Cod produs: 6221076010111
Tip: Supliment alimentar
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Suplimentul alimentar NeuroBe®12 conține 1 mg (1000 μg) metilcobalamină, o formă activă a vitaminei B12, vitamină cu rol important în funcționarea celulelor nervoase și nutrient esențial pentru menținerea unei bune sănătăți a întregului organism.
Vitamina B12 contribuie la funcționarea normală a sistemului nervos și menținerea funcției psihice normale.
În plus, Vitamina B12 contribuie la:
• funcționarea normală a sistemului imunitar;
• procesul de diviziune celulară normală și formarea celulelor roșii sangvine;
• reducerea oboselii și a stărilor de extenuare;
• menținerea unui metabolism energetic echilibrat.
1 comprimat administrat sublingual pe zi sau conform recomandării consultantului de specialitate.
| Componentă | Per comprimat |
|---|---|
| Valoare energetică | 2,6 kJ / 0,42 kcal |
| Proteine | 0 g |
| Glucide | 0,18 g |
| — din care polioli | 0,0638 g |
| Lipide | 0 g |
| Sodiu | 0,0001 g |
Atenționări:
Produsul conține lactoză. Consumul în exces poate avea efecte laxative.
Suplimentele alimentare nu înlocuiesc o dietă variată și echilibrată și un mod de viață sănătos.
A nu se depăși doza recomandată pentru consumul zilnic.
A nu se lăsa la îndemâna și vederea copiilor mici.
A se consuma, de preferință, înainte de data de expirare înscrisă pe ambalaj.
Contraindicații:
Alergie (hipersensibilitate) la oricare dintre ingredientele produsului.
Conditii de pastrare:
A se păstra la loc uscat și temperaturi sub 25°C, în ambalajul original.
agenți de încărcare: celuloză microcristalină, manitol, lactoză; aromă de căpșuni; agent de umezire: crospovidonă; agent de glazurare: stearat de magneziu; metilcobalamină/vitamina B12; agent antiaglomerant: dioxid de siliciu; îndulcitor: sucraloză.
Egipt
Capsuni
60 comprimate sublinguale
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Sistem Nervos |
| Brand | Pharco |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Craiova, Vivo Constanta, Pitesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Arome | Capsuni |
| Numar bucati | 60 comprimate |
| Cod produs | 6221076010111 |
| Tip produs | Supliment alimentar |