Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: OSTROVIT
Cod produs: 5903933902913
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
OstroVit Diet Spaghetti Konjac Noodles este un produs natural al cărui ingredient principal este glucomannanul (konnyak), o fibră solubilă în apă obținută din rădăcina plantei konjac.
Produsul este sărac în calorii și nu conține amidon, proteine, grâu, gluten sau zahăr, fiind o alternativă practică la pastele clasice și potrivit pentru diverse tipuri de diete.
Textura neutră absoarbe foarte bine aromele și condimentele din preparat.
Instrucțiuni de preparare:
Scurgeți lichidul din pachet.
Clătiți pastele sub jet de apă 2–3 minute.
Adăugați în sosul preferat / wok / supă și serviți.
Nu este necesară fierberea.
Atentionari: Nu consumati daca sunteti alergic la oricare din ingrediente.
Conditii de pastrare: Pastrati in ambalajul original, la loc uscat, intr-un container inchis, ferit de razele directe ale soarelui.
| Nutrient | Per 100 g |
|---|---|
| Valoare energetică | 26 kJ / 6 kcal |
| Grăsimi | <0,01 g |
| — din care grăsimi saturate | 0 g |
| Carbohidrați | 1,3 g |
| — din care zaharuri | 0 g |
| Fibre | 0,5 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0 g |
* Consumul de Referință al unui adult obișnuit (8 400 kJ / 2000 kcal).
apă, pudră de konjac 3%, regulator de aciditate: acid citric.
Polonia
400 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente Dietetice |
| Brand | Ostrovit |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Vitan, Vivo Constanta, Plaza Romania, Ploiesti |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Gramaj | 400 g |
| Proprietati | Produsele fără soia nu conțin ingrediente derivate din soia, fiind potrivite pentru persoanele cu alergii, intoleranțe sau care doresc să evite acest ingredient din motive personale sau medicale. |
Aceste produse sunt formulate fără ingrediente care pot declanșa reacții alergice, cum ar fi proteinele din lapte, glutenul sau alte substanțe iritante. Sunt destinate persoanelor cu alergii cunoscute sau cu sensibilități. |
|
Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
Produsele fără zahăr nu conțin zahăr adăugat în timpul procesului de fabricație, fiind o opțiune pentru cei care urmăresc să reducă consumul de carbohidrați simpli. Sunt recomandate pentru dietele de gestionare a greutății sau diabet. În schimb, aceste produse pot conține îndulcitori! |
|
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală sau produse secundare. Sunt preferate de persoanele care susțin un stil de viață etic și durabil. |
|
| Cod produs | 5903933902913 |
| Tip produs | Aliment |