Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: OSTROVIT
Cod produs: 5903933905839
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
OstroVit Diet Spaghetti – Konjac Noodles sunt paste dietetice pe baza de konjac, concepute ca alternativa usoara la pastele traditionale. Cu o textura similara taiteilor clasici si o compozitie simpla, aceste noodles sunt ideale pentru persoanele care urmeaza diete low carb, low calorie sau care doresc sa reduca aportul caloric fara a renunta la preparatele preferate.
1. Scurgeti apa in exces din ambalaj.
2. Clatiti sub jet de apa curata timp de 2-3 minute.
3. Adaugati sosul preferat, sau supa.
4. Bucurati-va de produs!
Nu consumati daca sunteti alergic la oricare din ingrediente.
Conditii de pastrare: Pastrati in ambalajul original, la loc uscat, intr-un container inchis, ferit de razele directe ale soarelui.
| Nutrient | Per 100 g |
|---|---|
| Valoare energetică | 89,5 kJ / 21,5 kcal |
| Grăsimi | <0,01 g |
| — din care grăsimi saturate | 0 g |
| Carbohidrați | 3,8 g |
| — din care zaharuri | 0 g |
| Fibre | 2,9 g |
| Proteine | <0,1 g |
| Sare | 0 g |
* Consumul de Referință al unui adult obișnuit (8400 kJ / 2000 kcal).
apă, pudră de konjac 3%, morcov pudră 1%, regulator de aciditate: acid citric.
Polonia
400 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente Dietetice |
| Brand | Ostrovit |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Rebreanu, Vivo Constanta, Plaza Romania, Ploiesti |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Gramaj | 400 g |
| Proprietati | Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală sau produse secundare. Sunt preferate de persoanele care susțin un stil de viață etic și durabil. |
| Cod produs | 5903933905839 |
| Tip produs | Aliment |