Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040012659
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Aliment pentru copii omogenizat cu somon si cartofi, de la 6 luni, este o masa echilibrata si usor de digerat, special conceputa pentru etapa de diversificare. Preparat din ingrediente atent selectionate, acest produs combina proteinele din somon cu carbohidratii din cartofi, completate de un adaos de ulei extravirgin de masline. Textura fina il face potrivit pentru bebelusi, contribuind la o alimentatie variata si nutritiva.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 313 kJ / 74 kcal |
| Grasimi | 1.9 g |
| din care acizi grasi saturati | 0.5 g |
| Glucide | 10 g |
| din care zaharuri | 0.1 g |
| Proteine | 4.3 g |
| Sare | 0.02 g |
Apă, somon (PESTE) (17%), Legume (cartofi) (17%), Făină de orez (9.5%),Ulei extravirgin de masline (0.3%),suc concentrat de lamaie
Italia
2x80g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Piureuri si borcanele pentru bebelusi |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8001040012659 |
| Tip produs | Aliment |