Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: OLIMP SPORT NUTRITION
Cod produs: 5901330038044
Tip: Supliment alimentar
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Olimp Complex Proteine din Zer 700 g, aroma de ciocolata este un supliment alimentar proteic pe baza de concentrat si izolat proteic din zer, conceput pentru a completa aportul zilnic de proteine
1-3 portii pe zi, 35 g (1 lingura) cu 150 ml de apa, inainte de mic dejun, intre mese, dupa antrenament sau inainte de somn.
Valori nutritionale / 100 g
| Nutrient | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1624 kJ / 382 kcal |
| Grasimi | 4,2 g |
| – din care acizi grasi saturati | 0,7 g |
| Carbohidrati | 11 g |
| – din care zaharuri | 4 g |
| Proteine | 75 g |
| Sare | 0,86 g |
Valori nutritionale / portie (35 g)
| Nutrient | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 566 kJ / 134 kcal |
| Grasimi | 1,5 g |
| – din care acizi grasi saturati | 0,2 g |
| Carbohidrati | 3,9 g |
| – din care zaharuri | 1,4 g |
| Proteine | 26 g |
| Sare | 0,3 g |
amestec proteic 95% (concentrat proteic din zer ultrafiltraat WPC (din lapte), izolat proteic din zer WPI-CFM® (din lapte)), arome, făină de arahide (pentru aroma de unt de arahide) ), regulatori de aciditate - acid citric, citrati de sodiu; agenți de îngroșare - gumă arabică, gumă xantan, carboximetil celuloză de sodiu; îndulcitori - acesulfam K, sucraloză, emulgator - lecitine (din soia); sare, coloranti: carotene (A), carminuri (B), riboflavine (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), (A) - (F) in funcție de aroma produsului pentru ingredientele utilizate, a se vedea simbolurile (A-F)
Polonia
aroma ciocolata
700 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Pudra Proteica |
| Brand | Olimp Sport Nutrition |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Sun Plaza, Rebreanu, Vitan, Vivo Constanta, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Ciocolata |
| Cod produs | 5901330038044 |
| Tip produs | Supliment alimentar |