Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040201565
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Plasmon Nutrimune banana, cocos si iaurt cu mere, 85 g este o gustare pasteurizata special dezvoltata pentru sugari de la 8 luni.
Declaratie nutritionala / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 425 kJ / 101 kcal |
| Grasimi | 2.8 g |
| din care acizi grasi saturati | 2.5 g |
| Glucide | 15 g |
| din care zaharuri | 14 g |
| Proteine | 3 g |
| Sare | 0.12 g |
| Vitamina C | 30 mg |
Piure de banane (40%) piure de mere (31%), iaurt ( LAPTE) (20%), Lapte praf degresat, cocos (3%), suc concentrat de lamaie, LAPTE praf degresat fermentat cu Lacticaseibacillus paracasei CBA L74 (0.4%), vitamina C.Pentru alergeni, consultați ingredientele cu caractere MARI. Poate contine urme de SOIA
Italia
85 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Piureuri si borcanele pentru bebelusi |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8001040201565 |
| Tip produs | Aliment |