Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040097809
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Plasmon Iaurt cu biscuiti este o gustare nutritiva si echilibrata, special conceputa pentru copii cu varsta intre 8 si 36 luni.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 387 kJ / 92 kcal |
| Grasimi | 2.6 g |
| din care acizi grasi saturati | 1.4 g |
| Glucide | 13.5 g |
| din care zaharuri | 7.5 g |
| Proteine | 3.2 g |
| Sare | 0.1 g |
| Calciu | 80 mg |
| Vitamina C | 50 mg |
Iaurt 60%(lapte), Apa,Biscuiti Plasmon 6%(faina de GRAU,zahar, ulei vegetal ( de palmier certificat sustenabil, de masline ), LAPTE praf degresat, amidon de GRAU, extract de malt de ORZ, agenti de crestere :carbonat acid de amoniu,carbonat acid de sodiu, disofat disodic, carbonat de calciu, arome, fumarat feros, niacina, riboflavina, tiamina, vitamina B6), zahar, proteina de LAPTE,, amidon de porumb,, suc de lamaie concentrat,arome naturale, vitamina C.Pentru alergeni vezi ingredientele cu litere MARI. Contine GLUTEN , LAPTE
Italia
2x120 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Piureuri si borcanele pentru bebelusi |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8001040097809 |
| Tip produs | Aliment |