Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Alune Bio învelite în ciocolată cu aromă de cocos sunt ideale pentru cei ce urmează o dietă keto, fiind fără zahar adăugat. Aceste gustări sănătoase, fără gluten, vegan și BIO, nu conțin ulei de palmier sau organisme modificate genetic, oferind o alternativă plăcută și naturală pentru momentele tale de răsfăț.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetică | 2511kJ/576kcal |
| Grăsimi | 55g (din care acizi grași saturați - 26g) |
| Glucide | 24g (din care zaharuri - 3.6g) |
| Polioli | 13g |
| Fibre | 10g |
| Proteine | 7.9g |
| Sare | 0.1g |
| Grăsimi MCT | 3.8g |
| Carbohidrați neți | 2.4g |
Precautii:
Consumul excesiv poate avea un efect laxativ.
Alergeni: Produsul poate contine nuci.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Ciocolata |
| Brand | Cocoa |
| Gama | Keto |
| Stoc | Indisponibil |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Sun Plaza, Brasov, Vitan, Vivo Constanta, Plaza Romania |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 5902565215200 |
| Tip produs | Aliment |