Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: THE GINGER PEOPLE
Cod produs: 5940674300066
Model: SKU GP2405
Tip: Aliment bio
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Adaugă o explozie de culoare și sănătate rețetelor tale cu Concentrat de Turmeric Bio. Fabricat din 99% suc de turmeric proaspăt, acest concentrat este ideal pentru tonice de detoxifiere, smoothie-uri, ceaiuri sau preparate culinare. Vegan, fără gluten și fără ingrediente artificiale, acest produs îți permite să beneficiezi de toate proprietățile turmericului într-un mod simplu și convenabil.
.png)
| Valori Nutriționale per 100 ml | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetică | 137 kJ / 33 kcal |
| Grăsimi | 2 g |
| din care grăsimi saturate | 1 g |
| Carbohidrați | 4 g |
| din care zaharuri | 1 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,01 g |
Turmericul este unul dintre cele mai valoroase ingrediente din medicina tradițională, datorită proprietăților sale unice. Iată câteva lucruri interesante despre această rădăcină magică:
Cu Concentrat de Turmeric Bio, beneficiezi de toate aceste avantaje într-un format practic și versatil!
Turmeric (99,7%), acid citric: regulator de aciditate.
Adaugă o explozie de culoare și sănătate rețetelor tale cu Concentrat de Turmeric Bio. Fabricat din 99% suc de turmeric proaspăt, acest concentrat este ideal pentru tonice de detoxifiere, smoothie-uri, ceaiuri sau preparate culinare. Vegan, fără gluten și fără ingrediente artificiale, acest produs îți permite să beneficiezi de toate proprietățile turmericului într-un mod simplu și convenabil.
| Valori Nutriționale per 100 ml | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetică | 137 kJ / 33 kcal |
| Grăsimi | 2 g |
| din care grăsimi saturate | 1 g |
| Carbohidrați | 4 g |
| din care zaharuri | 1 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,01 g |
Turmericul este unul dintre cele mai valoroase ingrediente din medicina tradițională, datorită proprietăților sale unice. Iată câteva lucruri interesante despre această rădăcină magică:
Cu Concentrat de Turmeric Bio, beneficiezi de toate aceste avantaje într-un format practic și versatil!
Turmeric (99,7%), acid citric: regulator de aciditate.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Sucuri |
| Brand | The Ginger People |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Brasov, Rebreanu, Vitan, Vivo Constanta |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
Produsele fără organisme modificate genetic (GMO) nu conțin ingrediente derivate din plante sau animale ale căror ADN a fost modificat. Sunt apreciate de consumatorii care caută alimente mai “naturale” și sustenabile. |
|
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală sau produse secundare. Sunt preferate de persoanele care susțin un stil de viață etic și durabil. |
|
| Cod produs | 5940674300066 |
| Tip produs | Aliment bio |