Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Produs dietetic pentru dietele fara gluten.
Mod de utilizare:
Ingrediente:
gem de caise 20% (sirop de fructoză-glucoză, piure de caise, sucroză, agenți de îngroșare: pectină, acidifiant: acid citric), zahăr, ouă, ulei de floarea soarelui, amidon din porumb, făină de orez, apă, emulgator: mono- și digliceride ale acizilor grași, făină de porumb, amidon din orez, extract de fructe (roşcovă, măr), agenți de creștere: tartrat de monopotasiu, bicarbonat de sodiu, sare, agenți de îngroșare: gumă de roșcove, gumă xanthan, arome naturale. Poate conține urme de soia și lupin. Nu contine: Gluten | Grau | Lactoza.
| Valoare energetica | 1689 kJ/ 403 kcal |
| Lipide | 17.0 g |
| Din care saturate | 2.2 g |
| Carbohidrati | 58.0 g |
| Din care dizaharide | 33.0 g |
| Fibre | 0.9 g |
| Proteine | 3.2 g |
| Sare | 0.47 g |
| Greutate neta | 200 g |
| Afectiune | Boala celiaca |
Prezentare:
200 gr.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Dr. Schar |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8008698006054 |
| Tip produs | Aliment |