Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: MIMINU
Cod produs: 6426972024778
Tip: Produs textil
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Adorabilul set de 3 piese de la MimiNu aduce o nota calda si vesela, in acelasi timp, oricarei camere pentru copil.
Materialele sunt extrem de moale si placut la atingere , dar durabil in utilizare.
Umplutura aparatoarei laterale este din poliester siliconic antialergic.
Acesta contine:
husa pentru pilota
aparatoare laterala pentru patut cu husa exterioara din bumbac - 1 bucata
husa perna - pentru patut sau carucior
Dimensiuni:
husa pentru pilota - 135 X 100 cm
aparatoarea laterala - 180 x 30 cm (acopera jumatate din lungimea unui patut de 120x60 cm)
husa perna - 40 x 60 cm
Culoare: Fox
Material:
Bumbac 100%.
Toate materialele sunt hypoalergenice, fiind testate conform Oeko-Tex Standard 100.
Produsele MimiNu sunt produse manual in Polonia.
Prezentare:
1 x husa pentru pilota
1 x aparatoare laterala pentru patut cu husa exterioara
1 x husa perna
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Lenjerii de patut |
| Brand | Miminu |
| Stoc | În stoc |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Certificari | OEKO-TEX |
| Dimensiune fata de perna | 40x60 cm |
| Dimensiune pilota | 135x100 cm |
| Dimensiuni aparatori patut | 180x30 cm |
| Gen | Unisex, Fete, Baieti |
| Material | Bumbac |
| Numar piese | 3 piese |
| Cod produs | 6426972024778 |
| Tip produs | Produs textil |
Certificarea OEKO-TEX® apare ca un reper global pentru siguranța, sustenabilitatea și responsabilitatea socială a materialelor textile și a produselor din piele, oferind consumatorilor garanția că achizițiile lor sunt în concordanță cu aceste valori esențiale.