Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detalii
Imagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: BEBE ROYAL
Cod produs: 6426282370435
Tip: Produs textil
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Produse fabricate din materiale de cea mai bună calitate.
Această lenjerie se potrivește pentru pătuturile de 120X60 cm.
Mod de întreținere:
Atentionări:
Setul conține:
Compoziție:
100% bumbac
Atentie! Va rugam sa specificati culoare/ model dorit: baietel/fetita!
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Lenjerii de patut |
| Brand | Bebe Royal |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Dimensiune cearceaf | 120x60 cm |
| Dimensiune fata de perna | 35x45 cm |
| Dimensiune pilota | 116x80 cm |
| Gen | Unisex, Fete, Baieti |
| Material | Bumbac |
| Numar piese | 3 piese |
| Cod produs | 6426282370435 |
| Tip produs | Produs textil |