Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Brand: BEZGLUTEN
Cod produs: 5906720573723
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Bile de cereale cu cacao fara gluten sunt un produs alimentar special conceput pentru persoanele care urmeaza o dieta fara gluten, inclusiv pentru cei cu boala celiaca
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1637 kJ / 386 kcal |
| Grasimi | 2.7 g |
| din care saturate | 1.5 g |
| Carbohidrati | 83 g |
| din care zaharuri | 21 g |
| Fibre | 3.0 g |
| Proteine | 6.0 g |
| Sare | 0.5 g |
făină de porumb (55%), făină de orez (22%), zahăr, pudră de cacao (11%), sare, aromă de ciocolată.
Potrivit pentru persoanele cu intoleranță la gluten
Polonia
250 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Bezgluten |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
| Cod produs | 5906720573723 |
| Tip produs | Aliment |