Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: HIPP
Cod produs: 4062300439665
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
HiPP Spaghete Bolognese cu Linte este un preparat ecologic, potrivit pentru copii de la 12 luni, oferind o masă completă și echilibrată. Conține spaghete în sos de roșii cu linte și proteină din mazăre, fiind o opțiune nutritivă ideală pentru diversificarea alimentației.
Potrivit pentru copii de la 12 luni – formulă adaptată pentru o alimentație echilibrată.
Conține ingrediente ecologice – realizat din ingrediente provenite din agricultură ecologică.
Sursă de proteine vegetale – linte roșie și proteină din mazăre.
Fără adaos de sare – pentru o alimentație sănătoasă.
Ambalaj sigur – borcan din sticlă pentru păstrarea prospețimii și a calității ingredientelor.
Încălziți borcanul deschis sau cantitatea necesară la bain-marie sau în cuptorul cu microunde.
Amestecați bine și verificați temperatura înainte de a hrăni copilul.
Nu folosiți linguri din metal, pentru a proteja borcanul de deteriorare.
Restul neîncălzit trebuie păstrat la frigider și consumat în termen de 24 de ore.
| Componentă | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetică | 315 kJ / 75 kcal |
| Grăsimi | 2,9 g |
| - din care acizi grași saturați | 0,3 g |
| Glucide | 7,8 g |
| - din care zaharuri | 2,0 g |
| Proteine | 3,4 g |
| Sare | 0,03 g |
| Sodiu | 0,01 g |
Apă, Roșii (28%), Morcovi (20%), Spaghete (5%) (grâu dur), Țelină, Ceapă, Linte roșie (4%), Ulei din semințe de rapiță (2,7%), Proteină din mazăre (2,5%), Amidon din orez, Condimente
250 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Piureuri si borcanele pentru bebelusi |
| Brand | Hipp |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 4062300439665 |
| Tip produs | Aliment |