Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alt Tip
Brand: ALLOS
Cod produs: 4016249435509
Tip: Aliment bio
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Untul ecologic din arahide este o cremă tartinabilă fină și delicioasă, preparată exclusiv din arahide prăjite provenite din agricultură ecologică. Textura sa cremoasă și gustul intens de arahide îl fac ideal pentru micul dejun, gustări sau ca ingredient în smoothie-uri, deserturi și rețete sănătoase.
Un produs natural, fără adaos de zahăr sau ulei de palmier, care oferă energie și proteine vegetale de calitate.
| Componentă | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetică | 2536 kJ / 612 kcal |
| Grăsimi | 49 g |
| – din care acizi grași saturați | 6.3 g |
| Glucide | 13 g |
| – din care zaharuri | 6.7 g |
| Fibre | 7.5 g |
| Proteine | 26 g |
| Sare | 0.7 g |
Arachide prăjite* (99,3%), sare de mare (0,7%).
*din agricultură ecologică.
Poate conține urme de nuci, alte fructe cu coajă lemnoasă și susan.
Grecia
310 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Unturi si creme tartinabile |
| Brand | Allos |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Sun Plaza, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
Aceste produse nu includ ulei de palmier, un ingredient controversat din cauza impactului său asupra mediului. Sunt promovate ca alternative sustenabile și ecologice. |
|
| Tip Styling | Cremos |
| Cod produs | 4016249435509 |
| Tip produs | Aliment bio |