Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detalii
Imagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Imprimeuri
Brand: MIMINU
Cod produs: 6426972019866
Tip: Produs textil
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Adorabilul set de 3 piese de la MimiNu aduce o nota calda si vesela, in acelasi timp, oricarei camere pentru copil.
Materialele sunt extrem de moale si placut la atingere , dar durabil in utilizare.
Umplutura aparatoarei laterale este din poliester siliconic antialergic.
Ingrijire - se spala la masina la 30°C, centrifuga la viteza maxima 800
husa pentru pilota - 135 X 100 cm
aparatoarea laterala - 180 x 30 cm (acopera jumatate din lungimea unui patut de 120x60 cm)
husa perna - 40 x 60 cm
Culoare: Little Ballerina Pink
Material:
100% bumbac.
Toate materialele sunt hypoalergenice, fiind testate conform Oeko-Tex Standard 100.
Polonia
120x60 cm
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Lenjerii de patut |
| Brand | Miminu |
| Stoc | În stoc |
| Certificari | OEKO-TEX |
| Culoare | Roz |
| Dimensiune fata de perna | 40x60 cm |
| Dimensiune pilota | 135x100 cm |
| Dimensiuni aparatori patut | 180x30 cm |
| Gen | Fete |
| Material | Bumbac |
| Numar piese | 3 piese |
| Cod produs | 6426972019866 |
| Tip produs | Produs textil |
Certificarea OEKO-TEX® apare ca un reper global pentru siguranța, sustenabilitatea și responsabilitatea socială a materialelor textile și a produselor din piele, oferind consumatorilor garanția că achizițiile lor sunt în concordanță cu aceste valori esențiale.