Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: COLONIA
Cod produs: 5949235952393
Tip: Aliment bio
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Api Mix Men BIO pe bază de ingrediente apicole și extracte vegetale ecologice este conceput pentru a completa dieta zilnică. Formula combină mierea polifloră, polenul, propolisul, lăptișorul de matcă și apilarnilul, alături de plante precum ginsengul, aronia și armurariul, oferind un aport variat de nutrienți naturali, inclusiv vitamine, minerale și compuși bioactivi. Datorită compoziției sale, produsul poate fi integrat într-un stil de viață echilibrat, fiind potrivit pentru persoanele active care își doresc un aport suplimentar de energie și vitalitate.
copii (peste 3 ani) 1 lingurita/zi, adulți 1 lingură/zi, preferabil dimineata inainte de micul dejun.
A nu se depasi doza recomandată pentru consumul zilnic.
A nu se lasa la indemâna si la vederea copiilor mici.
A se pastra in ambalajul original, la loc uscat, ferit de lumina directă a soarelui.
A nu se consuma de catre persoanele alergice produsele stupului, sau la oricare dintre ingredientele produsului; cu intoleranta la fructoza; de catre persoanele cu diabet femeile însărcinate şi copii sub 3 ani.
| Componentă | 100 g produs |
|---|---|
| Valoare energetică | 1521 kJ / 358 kcal |
| Grăsimi (lipide) | 0,56 g |
| Glucide | 87,47 g |
| — din care zaharuri | 77,75 g |
| Fibre | 1,02 g |
| Proteine | 1,32 g |
| Sare | 0,003 g |
87% amestec apicol Ecologic (Miere polifloră, Polen poliflor crud, Lǎptişor de matcă, Propolis), 10% Apilamil Ecologic, 2% Ginseng rosu Ecologic, 0,6% Cătină Ecologică, 0,2% Aronia Ecologică, 0,2% Armurariu Ecologic (Silybum marianum).
Romania
270 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Produse apicole |
| Brand | Colonia |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse noi, Produse in campanie, Produs in Romania, Eligibil ELITE |
| Autentic romanesc | Nutritie si vitalitate |
| Certificari | Ecocert Cosmos Organic |
| Gramaj | 270 g |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 5949235952393 |
| Tip produs | Aliment bio |
Certificarea Ecocert Cosmos Organic (Cosmetic Organic Standard) reprezintă o etichetă de prestigiu global, asigurând conformitatea cu standarde riguroase pentru cosmeticele organice și naturale. Această certificare subliniază angajamentul industriei cosmetice către dezvoltarea durabilă, punând accent pe protecția mediului, sănătatea umană și utilizarea responsabilă a resurselor naturale.