Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: COLONIA
Cod produs: 5949235952294
Tip: Aliment bio
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Imunomix Forte Bio este un supliment alimentar ecologic, formulat pentru a contribui la menținerea funcționării normale a sistemului imunitar și la susținerea vitalității organismului. Produsul combină beneficiile mierii și ale ingredientelor apicole cu extracte din plante și fructe recunoscute pentru conținutul lor de antioxidanți, oferind o sursă naturală de nutrienți ce sprijină tonusul general și capacitatea de autoapărare a corpului.
Mod de utilizare: copii (peste 3 ani) 1 linguriță/zi, adulți 1 lingură/zi, preferabil înainte de micul dejun.
A nu se depăşi doza recomandată pentru consumul zilnic.
A nu se lasa îndemâna şi la vederea copiilor mici.
A se păstra în ambalajul original, la loc uscat, ferit de lumina directa a soarelui.
A nu se consuma de către persoanele alergice la produsele stupului, sau la oricare dintre ingredientele produsului; cu intoleranţă la fructoza; de către persoanele au diabet, femeile însărcinate si copiii sub 3 ani.
| Componentă | 100 g |
|---|---|
| Valoare energetică | 1521 kJ / 345 kcal |
| Grăsimi (lipide) | 0,58 g |
| Glucide | 86,2 g |
| — din care zaharuri | 79,5 g |
| Fibre | 1,14 g |
| Proteine | 1,54 g |
| Sare | 0,003 g |
88,8% amestec apicol Ecologic (Miere polifloră, Polen crud, Propolis), 6,0% Cǎtinǎ Ecologică, 3,0% Aronia Ecologică, 2,0% Lǎptişor de matcǎ Ecologic, 0,2% Armurariu Ecologic (Silybum marianum).
Romania
420 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Produse apicole |
| Brand | Colonia |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Sun Plaza, Brasov, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse noi, Produse in campanie, Produs in Romania, Eligibil ELITE |
| Certificari | Ecocert Cosmos Organic |
| Gramaj | 420 g |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 5949235952294 |
| Tip produs | Aliment bio |
Certificarea Ecocert Cosmos Organic (Cosmetic Organic Standard) reprezintă o etichetă de prestigiu global, asigurând conformitatea cu standarde riguroase pentru cosmeticele organice și naturale. Această certificare subliniază angajamentul industriei cosmetice către dezvoltarea durabilă, punând accent pe protecția mediului, sănătatea umană și utilizarea responsabilă a resurselor naturale.